Вверх

Денис Любімов: «Мене часто критикують за впертість»

Денисе, розкажіть, чому Ви захотіли стати саме співаком, чому, до прикладу, не актором? Ви ж з акторської родини.

Перші здобутки в мене були саме у вокальній кар’єрі. Та й завжди можна поєднувати роботу співака та актора.

 

Розкажіть про «Фабрику Зірок». Хто вирішив, що треба йти туди, хтось порадив?

У цей період, я почав зустрічатися з дівчиною, яка працювала в шоу-бізнесі, от ми разом й вирішили взяти участь в кастингу. Підготувалися, пішли, я заспівав. Далі ви й самі знаєте як буває.

 

Зараз Ви працюєте над романсом «Противоядие», на запис якого Вас надихнула Ірина Білик. Розкажіть детальніше про роботу.

Пісня «Противоядие» наразі найсерйозніша і найсильніша пісня в моєму репертуарі, я вклав у неї ті почуття, які не міг раніше вкладати в пісні через вік, але зараз я чудово розумію про що співаю. Ірина Білик підтримувала мене даючи поради. Я з нетерпінням чекаю виходу цього романсу.

 

Розкажіть про своїх фанатів. У Вас ж є свій фан-клуб. Вони колись робили божевільні вчинки, щоб стати ближчими до «зірки»?

Дуже багато фанаток намагаються мене спокусити, але роблять це, зазвичай, невміло та смішно. Деякі намагаються простежити, де я живу, треті – пишуть під будинком всілякі надписи. Та серед фанатів у мене з'явився найкращий друг, з яким я вже три роки спілкуюся.

 

Для публічної особи вдало підібраний стиль – це один з невід’ємних елементів успіху. Хто займається Вашим стилем? Розкажіть детальніше про знайомство і співпрацю з цими людьми.

Спочатку я сам опікувався своїм стилем, згодом цим займався мій друг-дизайнер, а зараз над моїм виглядом працює знаменитий український стиліст Анна Бублик.

 

Як підтримуєш таку чудову форму? Відвідуєш спортзал?

Звичайно, відвідую. Дуже важко тримати себе у формі, завжди хочу з'їсти щось шкідливе і таке, що негативно впливає на фігуру, але я вірю, що зал і біг врятують мене. Найважче мені накачати прес, з ним найбільше мороки.

 

За яку рису характеру Вас найчастіше критикують? А за яку хвалять?

Критикують за те, що я завжди сперечаюся, мені й самому дуже це не подобається, але чогось постійно роблю, напевно тому що впертий козеріг. А за що хвалять не знаю, мабуть, є за що.

 

Ви – секс-символ «Фабрики» та мрія багатьох. Якою повинна бути дівчина, щоб стати Вашою мрією?

Як тільки я її побачу, у мене в голові повинна зазвучати пісня з найромантичнішого фільму у світі.

 

Ви берете участь у благодійних проектах, судите конкурси краси та хочете взяти участь у «Євробаченні - 2014». Які ще вершини планує покоряти Денис Любімов. Чого нам від Вас очікувати в майбутньому?

Справ багато і я цьому радий. Буду брати участь у новорічних зйомках, де мені дали головну роль, незабаром випускаю свій перший альбом. Слідкувати за усіма подіями мого творчого життя можна у мене на офіційному сайті або в соціальних мережах.

 


 
 

Разработка сайта - Вебстудия MagicHost:

создание сайтов и обслуживание компьютеров